Çocukların gözünün feri senin umudunla hiç sönmesin

İhtiyacım Sende

İhtiyacım Sende Projesinin Amacı Nedir?

Zor tanı ile savaşan hastaların ihtiyaçlarını, hayallerini; gönüllü kişiler ile eşleştirerek gerçeğe dönüştürme projesidir.

İhtiyacım Sende Projesi Nasıl Ortaya Çıktı ve Nasıl Çalışıyor?

Hani bazen bir hayata dokunmak istersiniz ama kime nasıl bir iyilik yapacağınızı bilemezsiniz ya.. Biz zor tanı altında, hastalıkla savaşan hastaların ihtiyaçlarını veya hayallerini bizimle paylaşmalarını istiyoruz. Hepsini bir platformda topluyoruz. Siz onlar için hangi kategoriden ne tür bir yardım yapabileceğinizi seçiyorsunuz. Belki çok sevdiği, tuttuğu takımının formasını alarak, belki özlediği ama yanında olamayan uzaktaki sevdiğini bir uçak biletiyle görmesini sağlayarak , belki de sadece bir etkinlikte yanında olarak onların hayatına dokunuyorsunuz. Hangisini seçerseniz seçin uzattığınız elle birinin sımsıkı hayata tutunmasına yardımcı oluyorsunuz!

İhtiyacımı Nasıl Bildirebilirim ?

İhtiyaç talebinde bulunmak istiyorum’u tıklamanız ve istediğimiz bilgileri doldurarak formunuzu bize göndermeniz yeterli olacaktır. En kısa sürede gönüllülerle talebinizi paylaşıyor olacağız!

Nasıl Yardımcı Olabilirim ?

İhtiyaç karşılamak istiyorum’u tıklamanız ve oradan gerçekleştirmeyi planladığınız dileği tıklayarak iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bizden haber bekleyin. Sizinle en kısa sürede iletişim kuracağız!